Художньо-палітурній майстерні більше 50 років. Вона розташована в центрі  Києва на вул. Саксаганського,91 в цокольному поверсі зі своїм окремим входом (блакитні двері).

В майстерні працюють майстри зі стажем; виготовляємо на власному обладнанні  різноманітні вироби від одного екземпляру і  більше.  Використовуємо  різні матеріали:  вініли, оксамит, замш, шкірозамінники і шкіру, матеріали замовника. В роботі застосовуємо різні  види накладок, тиснення з фольгою і  без, фарбування, плетіння та інше.

 

Ми пропонуємо:

Палітурні роботи  книг, газет, журналів, родоводів, мемуарів, роздруківок, курсових, дипломних робіт і дисертацій любої товщини, бухгалтерських, кадрових  документів та інше.

Тверда палітурка, прошита нитками -найбільше запитувана. Прошивка дипломів займає 15-30 хвилин. А також виконуємо  м’яку палітурку, на пласт/метал пружини, метал спинку, на скрепку та інше.

 Серед робіт виділяються своїм оформленням нестандартні альбоми, блокноти, каталоги, портфоліо, книги почесних гостей, книги добра, книги друзів, весільні книги і таке інше. Виконуємо ремонт і часткову реставрацію книжок.

 

Папки вітальні – виготовляємо з різних матеріалів, моделей і кольорів.  Як альтернатива папкам - тубуси.  

 Вітальна вкладка додається до папки. Вона може бути або чистою, або іменною, з фото, з дизайнерським оформленням. Вітання може бути на один аркуш, два, три і більше, а також у вигляді грамоти, подяки, диплому і т. п. Клієнти часто користуються нашими каталогами зі зразками оформлень вкладок і текстами для поздоровлень.

 

*Ділові папки  - це папки для документів, з зав’язками, утримувачами, з ріжками, з клапанами, папки-коробки, папки на підпис, на доповідь, іменні, скорозшивачі, з логотипом, особові справи, фірмові,  папки на кнопках і інші нестандартні.

Папки-меню  і  вироби для ресторанів, барів, салонів краси з матеріалів майстерні чи замовника.

Сувенірна продукція -- це футляри, чохли для книг, коробки, ключниці, тиснення щоденників і таке інше.

Виготовляємо обкладинки для документів: посвідчень, перепусток, дипломів, сертифікатів, паспортів і таке інше.

Метал таблички (можливо на дерев’яних дощечках):  вітальні, дипломи, грамоти, офісні - для внутрішніх приміщень. 

* Виконуємо термінове копіювання  (від одного екземпляру) і тиражування на ризографі (4 кольори) до А3 формату: бланків,  методичних матеріалів, брошур. Друкуємо бланки на самокопіювальному папері.

* За допомогою цифрового друку і тиснення виготовляємо візитки, бланки, запрошення, грамоти, подяки, дипломи.

Ламінуємо  паперовий матеріал замовника форматом до А3.

* Додатково пропонуємо фурнітуру: шнурки, блискавки, кнопки та інше.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Go to top